ОБГОВОРЮВАЛОСЯ ПИТАННЯ ЩОДО ПІДГОТОВКИ СВЯТКОВИХ ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

24 квітня перший заступник голови обласної державної адміністрації, голова фракції Партії регіонів обласної ради Станіслав Прокопенко та перший заступник голови обласної Іван Коробка зустрілися з активами ветеранських організацій у Чернігівському та Ріпкинському районах.

Під час зустрічей обговорювалося питання щодо підготовки святкових заходів до Дня Перемоги.

Голова Чернігівської районної державної адміністрації Микола Кудрик та голова Ріпкинської районної державної адміністрації Петро Головач звітували про план заходів святкування в районах 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Ветерани висловили низку слушних зауважень стосовно патріотичного виховання молоді в закладах освіти, підготовки до святкування Дня Перемоги, забезпечення їхніх прав на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, пільгове лікування та придбання слухових апаратів, отримання державних актів на землю і компенсаційних виплат вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР.

СТАНІСЛАВ ПРОКОПЕНКО ТА ІВАН КОРОБКО ПОБУВАЛИ З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ В РІПКИНСЬКОМУ РАЙОНІ

19 квітня відбулася робоча поїздка першого заступника голови облдержадміністрації, голови фракції Партії регіонів Станіслава Прокопенка та першого заступника голови обласної ради Івана Коробко до Ріпкинського району.

Вони взяв участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка пройшла в Любечі, де було висаджено понад двохсот горіхів, саджанці яких надали жителі селища. «Любеч — місто горіхів» — таким був девіз цього заходу.

Учасники акції відвідали Спасо-Преображенський храм у Любечі.

Також відбулася зустріч з жителями села Галків з приводу капітального ремонту ділянки дороги від села до траси Чернігів — Любеч. Станіслав Прокопенко пообіцяв селянам, що відразу після ремонту дороги буде відпрацьоване питання й регулярного рейсу маршрутки через село Галків.

У зустрічах також взяли участь начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Анатолій Бойко, начальник ДП «Чернігівоблавтодор» Олександр Кутузов, голова Ріпкінської райдержадміністрації Петро Головач.

ДЕПУТАТИ ФРАКЦІЇ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ПІДТРИМАЛИ ПОСТРАЖДАЛИХ У ЧЕРНІГОВІ

26 березня у Чернігові у житловому будинку № 36 по вул. 50 років ВЛКСМ сталася трагедію — вибухнув побутовий газ.

Саме тому фракція Партії регіонів виступила з ініціативою виявити підтримку постраждалим, перерахувавши одноденний заробіток на ліквідацію наслідків вибуху газу.

Вже перераховано понад п’ять тисяч гривень благодійного пожертвування на ліквідацію наслідків вибуху та надання допомоги постраждалим на рахунок Чернігівського міськогоий благодійного фонду «Рідний Чернігів».

ВИСВІТЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПУТАТІВ ФРАКЦІЇ ПРОТЯГОМ І КВАРТАЛУ 2012 РОКУВИСВІТЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПУТАТІВ ФРАКЦІЇ У СІЧНІ

ВИСВІТЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПУТАТІВ ФРАКЦІЇ У СІЧНІ

Лідером за кількістю згадок та інформаційних приводів став депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко — 14 матеріалів. Він також згадується як меценат та благодійник. Найбільше уваги Анатолію Костянтиновичу приділили видання «Прилуччина» та «Тиждень» — 8 та 4  згадки відповідно.

Про діяльність депутат обласної ради Гайдая Сергія у січні було 9 згадок. Вони стосувалися його роботи як депутата, а також допомоги виборцям. Найбільше уваги Сергію Анатолійовичу приділили видання «Срібнянщина» та «Трибуна хлібороба» — 4 та 3  згадки відповідно.

Найбільше уваги у січні депутатам обласної ради уваги приділила районна газета «Новини Придесення». Газета писала про діяльність Анатолія Мирошниченка та Надії Міклухо-Маклай.

Районні видання «Слово Варвинщини» інформувала виборців про діяльність таких депутатів обласної ради Валерія Зуба, Віктора Кульбако та Сергія Гайдая (16 згадок). Газета  «Прилуччина» писала про діяльність Анатолія Мирошниченка.

Цікаво, що газета «Деснянська правда» у своїх матеріалах згадала про депутатів обласної ради лише 10 разів. Серед тих, про кого писало це видання, Олексій Бутенко, Іван Горохівський, Іван Коробка, Петро Хомрач, Іван Чаус та Сергій Шкарлет. Але слід відмітити, що інформування про депутатів обласної ради мало більше поверховий характер (коментар, згадка про участь в заході).

ВИСВІТЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПУТАТІВ ФРАКЦІЇ У ЛЮТОМУ

У лютому лідером за кількістю згадок та інформаційних приводів став депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко — 24 публікації. Він переважно згадується як меценат та благодійник. Найбільше уваги Анатолію Костянтиновичу приділили видання «Прилуччина» та «Відомості Чернігівщини» — 8 та 4  згадки відповідно.
Інтерв’ю «Чоловікам личить висота» було розміщено у 6 виданнях: «Слово Варвинщини», «Наше життя», «Відомості Чернігівщини», «В двух словах» та «Новини Придесення». Стаття присвячена військовим і була розміщена напередодні 23 лютого. «Третій тост» облаштувати музей воїнів-афганців у Прилуках пообіцяв допомогти депутат облради Анатолій Мирошниченко. Про це повідомила газета «Прилуччина» від 17 лютого.

Діяльності депутата обласної ради Надії Петрівни Міклухо-Маклай у лютому було присвячено 8 матеріалів. Всі вони були у газеті «Новини Придесення». Це інформація що стосується депутатської діяльності Надії Петрівни, її благодійницької роботи. Також у газеті часто розміщуються подяки від виборців.

Про діяльність депутат обласної ради Гайдая Сергія у лютому було 6 згадок. Вони стосувалися його роботи як депутата, а також допомоги виборцям. Про Сергія Анатолійовича згадували видання «Срібнянщина», «Слово Варвинщини» та «Трибуна хлібороба» — по 2 згадки кожна.

Також 6 разів згадувалися Петро Кулініч та Валерій Зуб. Про Петра Івановича згадували такі видання «Час», «Вісті Сосниччини» та «Гарт». Валерію Олексійовичу увагу приділили «Слово Варвинщини» — 4 згадки, «Трибуна хлібороба» — 2 згадки.
Обласна газета «Деснянська правда» приділила увагу Сергію Чубовському та Петру Хомрачу.

ВИСВІТЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПУТАТІВ ФРАКЦІЇ У БЕРЕЗНІ

Дані за перші два тижні свідчать про те, що у березні значно підвищилася активність депутатської фракції. Її представники не лише беруть активну участь у сходах та заходах в округах, а і вітали жінок із святом 8 березня, допомагали у підготовці свят та урочистостей.
Також відслідковується більш активна участь у сходах сіл та спілкування з виборцями.

Божок Григорій Никифорович. Привітання жінок з 8 березня в газеті «Промінь». Особисті привітання з квітами — редакція газети «Промінь», колежанки та представниці щорських організацій. Допомога у вирішенні проблем громаді с.Суничне (Щорський р-н)

Бутенко Олексій Іванович. Привітання жінок з 8 березня в газеті «Наше слово»

Гайдай Сергій Анатолійович. Привітання жінок з 8 березня в газетах «Деснянська правда», «Срібнянщина», «Слово Варвинщини», «Прилуччина»
Разом з іншими депутатами облради виступив спонсором свята Масляної в Срібнянському районі, а також брав участь у самому святі в якості члена журі конкурсу Млинця. («Срібнянщина», 03.03.2012)

Горохівський Іван Олексійович. Участь у сході Добрянської територіальної громади. (Життя Полісся, 07.03.2012). Привітання жінок з 8 березня.

Гордін Олег Володимирович. Участь у розширеному засіданні колегії Носівської РДА. («Носівські вісті», 10.03.2012)

Данько Григорій Володимирович. Участь в заходах до 8 березня («Голос Присеймів’я», 10.03.2012). Під час візиту до с.Піски Бахмацького району подарував комплект м’ячів для школи селища. («Голос Присеймів’я», 14.03.2012)

Дідур Арсен Володимирович. Робота виїзної комісії обласної ради в Бобровицькому районі. (Наше життя, 17.03.2012). 1,3 тис. грн.. на придбання літератури для С-Дівицької бібліотеки (Поліська правда, 03.03.2012) — слова подяки від завідувачки бібліотекою.

Заліський Анатолій Андрійович. Участь в сходах сіл Чернігівського району. Про зустріч з виборцями писала газета «Наш край», 10.03.2012 та 17.03.2012.

Запорощук Валентин Анатолійович. У статті «Дбати про здоровя виборців: фізичне і духовне» (Трудова слава, 10.03.2012) йдеться про єдиний день депутата. Під час зустрічі з виборцями Валентин Запорощук розповів про створення обласного Благодійного фонду, основне завдання якого буде на вирішенні соціальних проблем жителів Ічнянського р-ну. Обласний депутат серйозну інвестиційну діяльність веде саме тут, розвиває промислове підприємство створює нові робочі місця.  Привітання жінок з 8 березня.

Зуб Валерій Олексійович. Інформація про роботу депутата в Срібнянському та Варвинському районах («Срібнянщина», 15.03.2012, «Слово Варвинщини», 16.03.2012).  Подарував проектор Варвинській районній бібліотеці — Стаття «Корисний подарунок для храму книги» (Слово  Варвинщини, 06.03.2012)

Карета Олександр Панасович. Зустріч з виборцями у Сосницькому районі. Участь у сходах сіл. Інформування виборців про сучасний стан дитячого лікування та організація екскурсії представників Сосниччини до дитячої обласної лікарні. Матеріали розміщувалися в газеті «Вісті Сосниччини»

Кауфман В’ячеслав Маркович. Згадується як керівник Новгород-Сіверського району.

Коробка Іван Іванович. Працює як депутат облради в Ріпкинському районі. Проводить зустрічі з виборцями. Про його діяльність пише газета «Життя Полісся»: «Роблять добро — радують Бога» — відвідування стаціонарного відділення районного терцентру соціального обслуговування у Любечі. Депутат привітав жінок терцентру зі святом, подарував квітти, солодощі та подарунки. Також депутат відвідав Малинівський ФАП. (Життя Полісся, 07.03.2012) — Рубрика «Депутат на окрузі»

Кулініч Петро Іванович. Проводив зустрічі з виборцями у Сосницькому районі. Інформував про пенсійну реформу та зміни у пенсійному законодавстві. Писала про діяльність газета «Вісті Сосниччини».

Кульбако Віктор Дмитрович. Стаття «Долучати дітей до спорту та здорового способу життя — справа благородна». Депутат обласної ради В.Д. Кульбако сподівається, що футбольні м’ячі, які він з радістю презентував вчителю фізкультури В.Улизьку (школа в с.Авдіївка, Варвинський р-н), допоможуть його вихованцям долати нові спортивні вершини. У зустрічі взяв участь голова райради П.Бакуменко («Слово Варвинщини», 03.03.2012). Подяка від сільського голови с.Дащенки за участь у житті громади та допомогу («Слово Варвинщини», 03.03.2012).

Мирошниченко Анатолій Костянтинович. Разом з іншими депутатами облради виступив спонсором свята Масляної в Срібнянському районі, а також брав участь у самому святі в якості члена журі конкурсу Млинця. («Срібнянщина», 03.03.2012). «З любов’ю до жінок» — інтерв’ю з депутатом напередодні 8 березня. Розміщувався матеріал в газетах «Чернігівщина» та «Відомості Чернігівщини».
Стаття про те, як депутат привітав жінок зі святом Весни — «У колі 200 найкращих». Матеріал розміщувався у газеті «Відомості Чернігівщини».

Міклуха-Маклай Надія Петрівна. Єдиний депутат про яку газета написала депутат обласної ради від Партії регіонів.
Участь у святкуванні Масляної в Козельці, допомога з призами та організацією свята в Козельці. (Новини Придесення, 03.03.2012)

Півень Михайло Олексійович. Спонсорська допомога в організації свята Масляної в Коропі. («Коропщина», 02.03.2012)

Солодько Юрій Павлович. Участь у сході села Перемога (Ніжинський район).   Згадував «Ніжинський вісник» від 22.03.2012

Чаус Іван Петрович. Участь у сході Добрянської територіальної громади. За його сприяння планується газифікація школи та реконструкція старого шкільного приміщення під спортивно-тренажерно-культурний центр. У статті також перераховуються всі добрі справи, які були зроблені депутатом для цієї громади. Також депутат прозвітував про свою діяльність (Життя Полісся, 07.03.2012)

Щербина Борис Григорович. «Дбати про здоров’я виборців: фізичне і духовне»  — стаття про єдиний день депутата в якій згадується про його діяльність («Трудова слава»).

ФРАКЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ У ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ ПОПОВНИЛАСЬ НОВИМИ ЧЛЕНАМИ

На початку засідання фракції було оголошено про припинення існування фракції «Сильна Україна» і приєднання трьох її депутатів до фракції Партії регіонів.

Це — Максим Городній, бувший керівник фракції «Сильна Україна», Олександр Веселий та  Владислав Мозговий.

Вони прийняли участь у засіданні фракції.

Довідка:

Городній Максим Аркадійович, 1971 року народження, голова наглядової ради ВАТ «Облтеплокомуненерго»,
Веселий Олександр Дмитрович, 1964 року народження, директор приватного сільськогосподарське підприємство «Яна Плюс» м. Щорс,
Мозговий Владислав Іванович, 1963 року народження, директор ТОВ  «Заграва НУМО» м. Чернігів.

ФРАКЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ВИСТУПИЛА З ІНІЦІАТИВОЮ ВИЯВИТИ ПІДТРИМКУ ПОСТРАЖДАЛИМ

26 березня у Чернігові у житловому будинку № 36 по вул. 50 років ВЛКСМ сталася трагедію — вибухнув побутовий газ.

Саме тому фракція Партії регіонів виступила з ініціативою виявити підтримку постраждалим, перерахувавши одноденний заробіток на ліквідацію наслідків вибуху газу.

Реквізити для перерахування пожертвувань:
отримувач — Чернігівський міський благодійний фонд «Рідний Чернігів»
поточний рахунок для благодійної діяльності — 26006001001904 у банку «Демарк» м. Чернігів МФО 353575   
код ЄДРПОУ 35385502   
призначення платежу: «благодійне пожертвування на ліквідацію наслідків вибуху та надання допомоги постраждалим».

Допомога одягом, речами домашнього вжитку приймається за адресою: м. Чернігів, вул. 50 років ВЛКСМ, 38-а, у приміщенні ЖРЕДу № 5, (тел. 72-32-96).