СТАНІСЛАВ ПРОКОПЕНКО ЗУСТРІВСЯ З КОЛЕКТИВОМ РАЙОННОЇ ГАЗЕТИ «ЖИТТЯ СЕМЕНІВЩИНИ»

24 березня керівник фракції Партії регіонів в Чернігівський обласній раді, член Ради обласної організації Партії регіонів, 1-й заступник голови ОДА Станіслав Прокопенко привітав редакцію газети «Життя Семенівщини» з ювілеєм. На початку 2012 року святкувалася 80-та річниця з дня виходу першого номера районної газети «Життя Семенівщини».

Редактор газети К.О. Дика  розповіла про життя газети, її колектив, творчі здобутки.

Нині засновниками районної газети «Життя Семенівщини» є райдержадміністрація, районна рада і трудовий колектив редакції. Із колективом редакції, підкреслив Станіслав Миколайович склалися партнерські стосунки, які визначаються відповідним законодавчим полем.

Слова особливої вдячності керівник фракції Партії регіонів в обласній раді передав тим, хто причетний до творення районної газети впродовж цих років, Ветеранам, які пройшли найважчу школу професійного становлення й передали свій досвід колегам. Мої щирі вітання — нинішньому колективу редакції».

Він побажали творчих успіхів і натхнення та вручив редакції газети подарунок — комп’ютер.

ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ З ГОЛОВОЮ ФРАКЦІЇ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ СТАНІСЛАВОМ ПРОКОПЕНКО

Юлия Демьяненко
Вопрос для Станислава Николаевича. Действует ли программа доступного жилья на Черниговщине? Если да то какой объем средств предусмотрен на ее реализацию? И где доступно можно узнать какие новостройки будут брать участие в этой программе?

Областную программу строительства доступного жилья в нашей области начали реализовывать с 2010 года. Отобраны для строительства три дома в Чернигове, по одному в Бахмаче, Соснице и Мене. Желающих, то есть стоящих в очереди  — более 200 человек.
В 2010 году квартиры получило 17 семей. Граждане внесли 9,2 млн. гривен, государственная поддержка составила 3,7 млн.
В 2011 количество желающих участвовать в программе — 6621 семья. С государственного бюджета выделено 2,7 млн. гривен, 5,3 внесло население. 40 семей получили жилье. На 2012 год предварительно запланировано выделить на программу 6 млн. гривен.

Алефтина Андреева
Скажите, Станислав. Почему фракция власти не может людям объяснять свои шаги понятным языком. Я заметила, что вы пытаетесь что-то делать, но из-за неумения публично объяснять свои шаги получаете отрицательные взгляды от нас.

Объяснять реформы, особенно если часть из них на начальном этапе носит довольно непопулярное решение, всегда тяжело.

Вася Васьков
Пане Станіслав, Ви неодноразово публічно виступали з Едуардом Прутніком. чи висуватиметься по мажоритарці пан Прутнік? І чи допомагатимете Ви йому у виборчій кампанії???

Болотуватися чи ні — це вирішує сам Едуард Анатолійович. Я був би радий, якби депутат такого рівня представляв Чернігівщину.

Vlad Aliev
Станіславе, чи вважаєте Ви, що війна рейтингів, яку проводили у минулому році проти Чернігівської влади, носила здебільшого політичний характер?

Коли будь-яку тему висвітлюють односторонньо вона завжди вважається замовною. Можна вибирати певні критерії і за ними будь-який регіон може стати або лідером рейтингу, або зайняти останні позиції.
Але не буває таких крайностей. Потрібен виважений підхід щоб враховуючи всі показники дати належну оцінку області.
Це дуже добре, що Чернігівщина увійшла до десятки кращих областей України згідно з оцінкою результатів діяльності органів виконавчої влади у 2011 році за усіма напрямами.


Александр Шило
Пане Станіславе, наскільки мені відомо, Ви багато зробили аби «витягти» чернігівське тролейбусне управління з банкрутства. Чи не збираєтесь прийняти участь (реальними пропозиціями) в запровадженні нової схеми транспорта в обласному центрі?

На сьогодні створено робочу групу, яку я до речі очолюю, для вивчення та розв’язання проблем транспортних перевезень в області. Всі пропозиції та зауваження стосовно розвитку транспортної системи і Чернігова і області зараз збираються, аналізуються і обов’язково будуть використані.

Алена Левошич
Шановний Станіславе Миколайовичу, на одній з останніх сесій Чернігівської обласної ради під час виступу одного з депутатів обласної ради про рівень наркозалежності в нашій області Ви сказали, що не знаєте значення слова «бульбулятор». Чи дійсно Ви, як уродженець м. Селідово Донецької області (одна з областей, які найбільше вражені наркоманією в нашій країні) не знаєте значення цього слова чи просто не хочете помічати проблеми, які сьогодні існують в нашій області?

Чесно кажучи, Ваше запитання змусило мене звернутися до словника Wikipedia аби з’ясувати значення цього слова. В ті часи, коли я виховувався, цей термін ще не мав такого широкого вживання. А значить воно наступне:
Бонг (от тайского «баунг» — «водяная трубка»[1]) — устройство для курения (обычно — каннабиса, также табака и др.)
По принципу действия бонг похож на кальян, но адаптирован именно под специфику курения каннабиса (меньшие по объёму дозы, потребность задерживать дым в лёгких, чтобы как можно больше наркотика впиталось в кровь). Существует много разных конструкций бонгов, в которых для фильтрации дым пропускают через воду, дополнительно охлаждают его льдом, накапливают в какой-то ёмкости и т. д. Самодельный (и, часто, одноразовый) бонг называют «бульбулятор». http://ru.wikipedia.org/wiki/Бонг
Проблема наркоманії особливо загострилися в останні десятиріччя. І вирішувтаи їх потрібно всім: і органам влади, і громадськості, і правоохоронним органам. Що ми і робимо.

Питання, які були отримани на електрону пошту

Шановний Станіславе Миколайовичу!
Чи підтримуєте  Ви особисто та Ваша фракція прагнення молоді до ведення здорового способу  життя? Яким чином?
Чи підтримуєте  Ви особисто та Ваша фракція наукові розробки з проблеми популяризації  здорового способу життя?
Чи є можливість у фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді допомогти у виданні навчального посібника, спрямованого на підготовку майбутніх вчителів до навчання учнів основам здоров’я?
З повагою  — Жара Ганна Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка

Шановна Ганна Іванівна! Пропаганда та популяризація здорового способу життя один із головних пріоритетів мого життя та моїх колег. Депутати фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді постійно активно брали участь у прийнятті та розробці програм, спрямованих на підтримку дітей та молоді, популяризації здорового способу життя та виховання.
Крім того, кожен з нас допомагає навчальним закладам в організації заходів, спрямованих на виховання навичок здорового способу життя у дітей та молоді.  
А щодо вашого запитання про навчальний посібник, то прошу Вас звернутися до моїх помічників (pr.oblrada@gmail.com), щоб більш детально з’ясувати чим можемо ми допомогти у виданні цього підручника.

Скажіть будь ласка, Станіслав Миколайович, які програми спрямовані на розвиток Чернігівської області підтримуватиме у 2012 році фракція Партії регіонів в обласній раді? І чи не буде відвертої політизації життя в області?
З повагою, Сергій Фєтісов

У 2011 році наша фракція брала активну участь у розробці та затвердженні цільових програм по основних напрямках розвитку та реформуванню усіх сфер життєдіяльності області. Головною серед них є Середньострокова програма соціально-економічного розвитку Чернігівської області на 2011-1015 роки «Чернігівщина-2015. Спільний шлях до добробуту».  
Основне завдання, яке ми перед собою ставимо — перетворення Чернігівщини на конкурентноспроможний, економічно високорозвинений регіон, де буде комфортно та добре працювати і жити.
А щодо політизації. То я Вам скажу так: роботі політизація не повинна заважати.

Доброго дня!
Пане Станіславе, приємно що Ви використвуєте сучасні можливості інтернету для спілкування з людьми.
В мене питання стосовно заявленої теми: які результати роботи фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді 2011 року викликають у Вас, як керівника фракції, задоволення, а які Ви ставите як завдання на майбутні періоди?
Дякую. Альона Шешеня

Дякую за запитання. Завжди намагаюся йти в ногу з часом.
На майбутнє наша фракція ставить перед собою багато завдань. Це ще більш активна і якісна робота з виборцями, і роз’яснення реформ та політичного курсу країни і багато чого іншого.  
Як керівника мене радує, що постійно збільшується кількість добрих справ депутатів фракції, що вони відповідально ставляться до своєї роботи в округах, за якими вони закріплені. Звіти про нашу діяльність постійно отримують виборці через засоби масової інфорації та безпосередньо у ході зустрічий.
Я та мої колеги постійно спілкуємося з виборцями, проводимо прийоми громадян, зустрічаємося з жителями сіл та районів, дізнаємося про їх проблеми та здобутки аби завжди тримати руку на пульсі подій та допомагати тим, хто потребує допомоги. Тільки об’єднавши наші спільні зусилля, почувши кожного, ми зможемо змінити на краще наше життя.