ФРАКЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ В ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ ВІДЗВІТУВАЛА ПРО ВЛАСНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Окрім особистих звітів депутатів, за сприянням керівництва фракції, було видано безкоштовний спецвипуск обласної інформаційної газети «Вчасно» загальним накладом 30 тисяч, де узагальнена інформація про роботу фракції Партії регіонів в Чернігівський обласній раді.

У газеті розміщено статтю-звіт керівника фракції Партії регіонів в Чернігівський обласній раді Станіслава Прокопенко «Робота депутатів-регіоналів значно покращила ефективність роботи Чернігівської обласної ради», матеріал зі спільної прес-конференції керівника Чернігівської ОДА Володимира Хоменко та голови облради Анатолія Мельника про результати розвитку Чернігівської області у 2011 році.

Депутати-регіонали також відзвітували про використання коштів обласного бюджету з так званого «депутатського фонду» та проведену наприкінці 2011 року акцію «З відкритим серцем — до кожної дитини».

На стоінках спецвипуску розміщено інформацію з щоденника роботи фракції — «Добробут кожної родини, турбота про кожну людину» в якому перераховується тільки невелика частка інформації про повсякденну роботу депутатів фракції Партії регіонів з виборцями Чернігівщини.