ПАРТІЯ РЕГІОНІВ — НАЙВПЛИВОВІША НА ЧЕРНІГІВЩИНІ

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень спільно з експертним клубом «Чиста політика» представив результати чергового щорічного опитування «Чернігівщина експертна-2011».

Найвпливовішою партією очікувано було названо Партію регіонів, найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини — газету «7 дней» і журналіста цього видання Ігоря Грищенка. Звання найбільш впливової громадської організації отримала організація «Демократичний альянс» .

Депутата обласної ради, голову Чернігівської ОДА Володимира Хоменко назвали найбільш впливовим представником органу влади.

Довідково: Експертне опитування проводиться Поліським фондом щорічно з 2005 року. В цьогорічному дослідженні взяли участь близько 90 представників органів влади, регіональних засобів масової інформації, громадських організацій та політичних партій, які оцінили зміни протягом 2011 року у суспільно-політичній та економічній сфері на Чернігівщині, висловили експертну думку з приводу розвитку медіа та громадянського суспільства в регіоні.

ЗАВДЯКИ ДЕПУТАТАМ-РЕГІОНАЛАМ У ВАРВІ ЗАГОВОРИЛО ПЕРШЕ В ОБЛАСТІ КОМУНАЛЬНЕ FМ-РАДІО

У Варві вийшло в ефір перше в області комунальне FМ-радіо. Воно виходить на частоті 104,4 FМ.

Радіо чутно у Срібнянському, Талалаївському, Прилуцькому районах, у селищі Талалаївка Ніжинського району, Пирятинському, Чорнухинському районах Полтавської області.

Працювати на новому обладнанні, призначеному для ефірного мовлення, вчилася два тижні.

FМ-радіо виходить в ефір з понеділка по п’ятницю на п’ятнадцять хвилин (з 6.30 по 6.45 ранку). У суботу та неділю на годину вдень – з 14-ої по 15-у. Решту часу говорить “Перше національне”.

Директор радіоорганізації “Варвинське районне радіомовлення” Валентина Білодід подякувала за підтримку депутатів фракції Партії регіонів обласної ради Сергія Гайдая, Віктора Кульбако, Валерія Зуба.

ЩОБ ВАШОГО СЕРЦЯ МОРОЗ НЕ ТОРКНУВСЯ

Звичайно, прикро, але факт лишається фактом: культура нині фінансується не вельми щедро. Отож сільським клубам від бюджету перепадають крихти.

Та, як би там не було, але справжні ентузіасти культурно-просвітницької ниви докладають максимум зусиль, аби в селі жила художня самодіяльність, аби молоді було де відпочити, докласти рук, розуму й таланту до улюбленої справи, щоб земляки провели дозвілля в затишному, теплому клубі…

Нещодавно депутат обласної ради Віктор Кульбако вручив самодіяльним артистам села музичний центр.

ВИВЧАЮЧІ ДОСВІД

4 січня відбулася виїзна нарада з питань розвитку приватних музеїв в Чернігівський області. 

Нарада проходила на базі приватного музею «Вітрила Миклухо-Маклая», організованого в 2010 за сприянням депутата обласної ради Надії Петрівни Миклухо-Маклай у селі Калитянське Козелецького району.

Учасники наради обговорили питання розвитку музейної справи в регіоні, яке на засіданні гуманітарної ради при облдержадміністрації минулого року було визначено стратегічним напрямком у розвитку духовності.

На нараді розглядалися питання пов’язані з формуванням рейтингу музеїв Чернігівщини, проведенням семінару-наради на базі 20 кращих музейних точок зеленого туризму області.

ЗАСІДАННЯ ФРАКЦІЇ НАПЕРЕДОДНІ ШОСТОЇ СЕСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

23 грудня перед початком роботи шостої сесії Чернігівської обласної ради шостого скликання фракція Партії регіонів провела ранкове засідання. В ньому взяли участь 34 депутатів. Вів засідання керівник фракції Станіслав Прокопенко.

На початку засідання депутати обговорили питання, внесені на розгляд п’ятої сесії. Голова обласної ради Анатолій Мельник підкреслив, що практично всі зауваження депутатів фракції Партії регіонів враховані при підготовці до сесійного засідання.

На питання депутатів також відповів начальник Головного управління Державного казначейства України в Чернігівській області Анатолій Літош.

Керівник фракції Партії регіонів Станіслав Прокопенко у своєму виступі прозвітував про роботу фракції у 2011 році.