ВІДКРИТО ДІЛЯНКУ ДОРОГИ, РЕКОНСТРУЙОВАНОЇ ЗАВДЯКИ ЗУСИЛЛЯМ ДЕПУТАТІВ-РЕГІОНАЛІВ

1-2 грудня народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів, куратор Чернігівщини від Політради ПР Едуард Прутник здійснив робочу поїздку в Новгород-Сіверський район. У заходах взяв участь перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, керівник фракції Партії регіонів в обласній раді Станіслав Прокопенко. 

Візит у місто розпочався з покладання квітів до пам’ятника загиблим у роки Великої Вітчизняної війни.

Народний депутат України Едуард Прутнік та депутати обласної ради Станіслав Прокопенко та В’ячеслав Кауфман взяли участь у визначній для мешканців міста події — відкритті відремонтованої дороги по вул. Коротченка. Вони привітали новгород-сіверців, подякували ремонтникам за якісну роботу та перерізали разом з керівництвом району символічну стрічку. 

У центральній районній лікарні гості відвідали дитяче й хірургічне відділення, поспілкувались з медперсоналом та пацієнтами, поцікавились матеріальним станом закладу, кадровим забезпеченням. Під час розмови медики, зокрема, порушили питання забезпечення вакцинами для щеплення, туберкуліном, говорили про перспективи, пов’язані з медичною реформою тощо.

До депутата у громадську приймальню прийшло чимало громадян, які просили допомоги у вирішенні проблем трудових колективів, окремих вулиць і міста в цілому.

Також Едуард Прутнік та Станіслав Прокопенко відвідали багатодітну прийомну сім`ю Пушкарів, побували в музеї-заповіднику «Слово о полку Ігоревім».

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*