ІВАН КОРОБКА ВІДВІДАВ ТА ПРИВІТАВ ЗІ СВЯТОМ ТАРАСА ТАРАСЕНКА ТА ІГОРЯ КОВАЛЕНКА

30 листопада у рамках Єдиного дня депутата та з нагоди Міжнародного дня інвалідів перший заступник голови обласної ради Іван Коробка відвідав та привітав зі святом Тараса Тарасенка та Ігоря Коваленка, які проживають в селищі Любеч Ріпкинського району. 

Під час зустрічей Іван Іванович висловив хлопцям побажання не цуратися віри у свої сили, мріяти, сподіватися на краще “Щоб на вашому життєвому шляху зустрічалися лише добрі чуйні люди, які б розуміли і допомагали вам!”

Цього дня Іван Коробка також ознайомився з роботою Любецького стаціонарного відділення по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян. Він поспілкувався з мешканцями територіального центру. Переймаючись їх проблемами, Іван Іванович з нагоди свята побажав їм здоров’я, щастя й радості життя. А також щиро подякував за добрі справи співробітникам відділення, які серцем і душею допомагають та роблять все можливе для комфортного життя одиноких пенсіонерів.

Під час поїздки на Ріпкинщину не оминуло депутата обласної ради і питання дозвілля любечан, а саме – робота молодіжного центру “Промінь”. Іван Коробка вислухав та взяв на контроль всі проблемні питання, що потребують вирішення.

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*