ПОБАЖАВ ДІТЯМ НЕ ПЕРЕСТАВАТИ МРІЯТИ, І ВІРИТИ У ЗДІЙСНЕННЯ СВОЇХ МРІЙ

19 грудня в Куликівській загальноосвітній школі відбулося районне свято до Дня Святого Миколая. На святкову зустріч зі Святим Миколаєм — передвісником Різдва, були запрошені діти з найвразливіших категорій — сироти, позбавлені батьківського піклування та діти з прийомних сімей.

Привітати дітей з улюбленим святом завітали поважні гості: перший заступник голови обласної державної адміністрації, голова фракції Партії регіонів в обласній раді Станіслав Прокопенко.

Станіслав Прокопенко побажав і дітям, і дорослим не переставати мріяти, і вірити у здійснення своїх мрій та вручив малечі солодкі подарунки.

ВОЛОДИМИР ХОМЕНКО ПРИВІТАВ ДІТОК ТА ПОБАЖАВ ЇМ МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, ЩАСЛИВОЇ ДОЛІ І УСПІХІВ У НАВЧАННІ

У рамках всеукраїнської акції «З відкритим серцем до кожної дитини», ініційованої Президентом України Віктором Януковичем голова обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Володимир Хоменко взяв участь у святковому заході для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з неблагополучних, малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей-інвалідів, що відбувся в обласному палаці дітей та юнацтва.

Володимир Хоменко зачитав вітання Президента України Віктора Януковича, у якому Глава держави побажав, щоб Святий Миколай приніс дітям все, про що вони мріють та привітав дітей з Новим роком і Різдвом Христовим.

По закінченню привітань дітлахам була представлена святкова програма, яку підготували вихованці обласного палацу дітей та юнацтва.

З нагоди Дня Святого Миколая всі діти отримали солодкі подарунки від голови облдержадміністрації Володимира Хоменка.

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРИВІТАВ ДІТЕЙ РІПКИНЩИНИ

Анатолій Мельник відвідав Городнянську спеціальну загальноосвітнью школу І-ІІ ступенів. Звертаючись до дітлахів, він, зокрема, зазначив, що Святий Чудотворець живий, оскільки щороку дарує і приносить подарунки, робить багато інших добрих справ.

У День Святого Миколая керівник обласної ради побажали дітлахам тепла, затишку, радості, добра, усіляких гараздів, щоб Чудотворець ніколи не залишав у біді і завжди оберігав від усіляких негараздів.

А вихователям — здоров’я, терпіння, професійного зростання та ніколи не зупинятися на досягнутому.

ПОДАРУНКИ ДІТЯМ В ДЕНЬ СТЯТОГО МИКОЛАЯ

19-го грудня депутат обласної ради від Партії регіонів начальник управління МНС України в Чернігівській області Володимир Муха відвідав на Прилуччині Яблунівську школу-інтернат.

Вітаючи вихованців школи-інтернату зі святом, Муха В.А. подарував кожній дитині набори солодощів, а також набори для творчої гурткової роботи.

Це був не перший приїзд депутата до закладів з виховання дітей, які залишилися без батьківського піклування. Він постійно переймається їхніми проблемами, робить все можливе для їх вирішення та щоразу приїздить до дітей з подарунками.

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ІВАН КОРОБКА ПРИВІТАВ ДІТЕЙ ГОРОДНЯНЩИНИ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня Іван Коробка відвідав будинок сімейного типу сім’ї Криволапів, що мешкають у селі Новоукраїнське Ріпкинського району, Замглайський дитячий будинок-інтернат, а також переглянув святковий концерт, організований зусиллями Ріпкинського центру дитячої та юнацької творчості для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з прийомних сімей.

З нагоди свята Іван Коробка подарував дітлахам цінні подарунки та солодощі.

Адже саме в цей день, коли відзначається свято Святого Миколая, з особливим нетерпінням чекають подарунків діти. Відтак дуже важливо, щоб їхні сподівання виправдалися.

ЧЕРНІГІВСЬКІ РЕГІОНАЛИ ВЛАШТУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ ВЕЧІР

Благодійний вечір за ініціативи Чернігівської обласної організації Партії регіонів пройшов у музеї сучасного мистецтва «Пласт-арт».

У музеї була організована виставка-продаж творчих робіт дітей із вадами фізичного розвитку, дітей-інвалідів та дітей-сиріт Чернігівської області.

Під час цього заходу була організована виставка робіт дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями. Ці витвори мистецтва можна було не лише подивитися, а і купити, тим самим зробивши невеличкий вклад у розвиток талантів Чернігівщини.

Представлено 120 робіт, авторами яких є 81 дитина.

Підтримали акцію Чернігівська обласна державна адміністрація та Чернігівська обласна рада.

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня заступник голови — керівник апарату обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Микола Стрілець відвідав багатодітну родину Постол, яка проживає у с. Улянівка Чернігівського району.

В родині виховується 10 дітей: 6 дівчаток та 4 хлопчики. Старшій — Юлії — 14 років, а найменшій — Анні — трохи більше одного року. Анатолій Іванович та Ірина Федорівна Постоли тепло і щиро приймали гостей.

Після спілкування з родиною Микола Стрілець від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка привітав родину зі святом, побажав всіляких гараздів та вручив господарю сертифікат на отримання будівельних матеріалів для поліпшення житлових умов, а саме — реконструкцію мансандрової частини приміщення під дитячі кімнати. Діти від гостя отримали солодкі подарунки, листівки та фінансову допомогу від Президента України.

«З ВІДКРИТИМ СЕРЦЕМ ДО КОЖНОЇ ДИТИНИ»

У рамках всеукраїнської акції “З відкритим серцем до кожної дитини”, ініційованої Президентом України Віктором Януковичем, 16 грудня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко відвідав прийомну родину Тетяни Семенівни Макарової, яка проживає в місті Чернігові.

Тетяна Семенівна має дорослу доньку, що живе в Польщі. Починаючи з 2003 року, ця добра, чуйна жінка взяла під опіку та виховує 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти Тетяни Семенівни – комунікабельні, активні й веселі, гарно навчаються, відвідують різні гуртки та музичну школу.

Будинок, у якому мешкає родина, має 11 житлових кімнат, ігрові зали, комп’ютерну кімнату, кухню, столову, пральню, ванну, душові кімнати. „Мама Таня”, як її називають діти, планує й надалі брати дітей на виховання, тому поряд із будинком зведено новий, в якому вже ведуться внутрішні роботи.

Станіслав Прокопенко привітав велику і дружню родину з Днем Святого Миколая, що наближається, побажав здоров’я, щастя, благополуччя та вручив дітям солодкі подарунки.

ДЕПУТАТИ-РЕГІОНАЛИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ “БЛАГОДІЙНИК РОКУ”

Уже чотири роки поспіль проводиться конкурс “Благодійник року” імені меценатів Тарновських. За роки існування обласного конкурсу “Благодійник року” у ньому взяли участь близько 150 благодійних фондів, підприємств та організацій, приватних осіб.

Цьогоріч участь у конкурсі взяли майже 40 номінантів. Загальна сума їх доброчинної допомоги склала майже 50 млн. грн.

У номінації “БЛАГОДІЙНИК РОКУ – РЕГІОНАЛЬНА БІЗНЕС-СТРУКТУРА” перше місце здобуло сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Дружба-Нова” та його генеральний директор Гайдай Сергій Анатолійович.

Листи-подяки отримали:
– Товариство з обмеженою відповідальністю “Борзна – Агроінвест”, генеральний директор Іваній Іван Григорович
– Акціонерне товариство “Куликівське молоко”, голова спостережної ради Дідур Арсен Володимирович
– Акціонерне товариство “Ічнянський молочноконсервний комбінат”, голова спостережної ради Запорощук Валентин Анатолійович
– депутат обласної ради Мирошниченко Анатолій Костянтинович

ВАСИЛЬ МАРЧЕНКО ТА ВІКТОР ТРУШ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ З НАГОДИ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

7 грудня в Чернігівській обласній раді відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, депутати, голови районних державних адміністрацій та районних рад, міські голови Чернігова, Ніжина та Прилук та інші.

З нагоди свята представники органів місцевого самоврядування були нагороджені подяками, грамотами, цінними подарунками та відзнаками.

Почесні грамоти з відзнаками обласної ради отримали депутат обласної ради фракція Партії регіонів, головний лікар Талалаївської центральної районної лікарні Василь Марченко та його однопартієць депутат обласної ради, голова селянського фермерського господарства «Колос» Куликівського району Віктор Труш.

Закінчилися урочистості святковим концертом артистів обласного філармонійного центру.