ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ ОБ’ЄКТАМИ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

На засіданні, яке 23 листопада провів голова комісії Микола Стрілець, було розглянуто двадцять питань порядку денного, з яких депутатів поінформував начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко. Вони стосувалися надання дозволів комунальним підприємствам на списання з балансу майна, встановлення для окремих організацій зменшеного розміру плати за оренду приміщень у будівлях комунальної власності області тощо.

Також комісія погодила пропозиції до плану своєї роботи на 2012 рік, розглянула інформацію про стан надходження платежів від приватизації та відчуження майна спільної власності територіальних громад області у 2011 році.

Найбільш гострі дискусію викликало питання «Про розгляд звернення ТОВ «Екологія-Сервіс» про включення цілісного майнового комплексу бази відпочинку у м. Ялта до переліку об’єктів приватизації». Після його детального обговорення члени комісії прийняли рішення щодо задоволення заяви ТОВ «Екологія-Сервіс» за умови надання погоджень відповідними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування за місцем розташування об’єкту.

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*