НІЖИНСЬКІ ДЕПУТАТИ ХОЧУТЬ ТАК ЖЕ ЕФЕКТИВНО ПРАЦЮВАТИ, ЯК І ОБЛАСНА РАДА

П’ята частина депутатів Ніжинської міської ради вступили до лав Партії регіонів. Про це вони повідомили під час прес-конференції, що відбулась в Чернігові 23 листопада. 

Головна мета такого кроку за словами народних обранців — об’єднання заради громади міста! Депутати, які увійшли до Партії регіонів представляють 10 мажоритарних округів Ніжина та були висунуті різними політичними силами, такими як: Партія зелених, Батьківщина, Сила та честь, Ліберальна партія України.

Депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко відзначив, що цей крок зроблений заради об’єднання ніжинської міської ради, направлення її роботи в конструктивне для міста русло. «Я думаю, що це лише початок. Це має стати прикладом і для депутатів інших рад Чернігівщини та України в цілому. Досить блокувати трибуни заради політичної риторики. Час об’єднуватись довкола конкретних справ на користь людей. Час об’єднуватись всім довкола програми президента України Віктора Януковича».

Голова Ніжинської міської організації Партії регіонів, секретар Ніжинської міської ради Олег Кірсанов зазначив, що незабаром буде прийнято рішення про вступ нових членів і до фракції Партії регіонів. «І це символічно, що 22 листопада в День свободи 10 депутатів влились в ряди нашої партії. Я теж хочу наголосити — процес об’єднання не закінчується на цьому, він відкритий. Фракція Партії регіонів відкрита для конструктивних ідей, для людей, які за мету ставлять — розвиток територіальної громади міста Ніжина».

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*