НЕРОЗРИВНИЙ ЗВ’ЯЗОК З ЖИТЕЛЯМИ ОКРУГУ

Це — основа плідної діяльності депутата обласного самоврядування, переконаний Валерій Зуб — депутат облради від селища Варва, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС. І тримає він його, не тільки допомагаючи варвинчанам, котрі адресують депутату-земляку й знаному лікарю-онкологу, десятки й десятки звернень, а й частенько буваючи на малій батьківщині.

Коли місцева проблема потребує вирішення на обласному рівні чи постає перед непе-реборним бар’єром — відсутністю коштів, з надією спрямовуємо погляди до наших обранців. «Низку проблем нашої територіальної громади, — розповідає Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, — вирішуємо у тісній взаємодії з депутатами обласної ради С.А. Гайдаєм, В.Д. Кульбако і В.О. Зубом. Зокрема, Валерій Олексійович наразі допомагає втілити у життя задум увічнити на Алеї слави селищного парку видатних варвинців. Завдяки його фінансовій підтримці виготовляються борди з портретами знаних земляків. Першими прикрасять майбутнню алею уславлених варвинців світлини Героїв Радянського Союзу і Соцпраці».

Нещодавно, перебуваючи у селищі, В.О. Зуб також оглянув оновлену котельню ЦРЛ і недобудований басейн гімназії, бо питання спрямування коштів на ремонт системи опа-лення лікарні та демонтажу безнадійного будмайданчика — теж у полі зору депутатів Валерія Зуба і Віктора Кульбако. За ініціативи районної ради нині об’єкт незавершеного будівництва — басейн гімназії, рішенням облради передано у районну власність, з тим, аби кошти від його демонтажу було залучено на потреби цього закладу. І депутатський супровід таких питань сприяє їх вирішенню.

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*