НЕБАЙДУЖІСТЬ ЙОГО КРЕДО

З серпня 2011 року в Прилуках по вулиці Садовій, 60 працює громадська приймальня депутата обласної ради від Партії регіонів Мухи Володимира Анатолійовича. Прийом громадян здійснюється ним особисто, а також його помічником-консультантом.

Жителі Прилуччини звертаються до депутата з різних причини. Найчастіше людей хвилюють питання безробіття, матеріальної та юридичної допомоги.

Володимир Анатолійович дуже уважно та відповідально ставиться до кожної з порушених виборцями проблем, після чого населенню надаються усні або письмові консультації, вирішуються питання матеріальної допомоги.

Муха В.А. бере участь у засіданнях колегій Прилуцької райдержадміністрації, де також виносить на розгляд проблеми виборців. За це жителі Прилуцького району щиро вдячні Мусі В.А. за його небайдужість та людяність.

Не залишаються поза увагою Володимира Анатолійовича діти сироти та позбавлені батьківського піклування. У Прилуках він відвідує обласний будинок дитини «Надія» і дошкільний навчальний заклад «Дитячий будинок інтернатського типу». Щоразу приїздить туди не з пустими руками. Комп’ютер, книжки, конструктори, різноманітні іграшки, фломастери та олівці — це неповний перелік дарунків, які з радістю приймали малюки від депутата.

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*