ЗУСТРІЧІ, КОТРІ ДОДАЮТЬ ОПТИМІЗМУ

Сьогодні вже нікого не здивуєш плачами у хустинку, мовляв, як сутужно ведеться установам гуманітарної сфери — бракує коштів на зарплату працівникам, а про поновлення матеріальної бази годі й говорити. Вже нині, коли за вікном жовтень, районна казна зяє пусткою, а протриматися ж треба ще три місяці року до нового бюджету.

Районна газета теж частково фінансується з місцевої скарбниці, і такі видатки традиційно у списку першочергових не значаться. Тож, зціпивши зуби, виживаємо, як можемо: до заробітків від передплати стараємося додати копійку від реклами, надання всіх можливих і супутніх видавничій діяльності послуг. Вдячно приймаємо й руку допомоги від меценатів.

Саме такого  визначення, мовленого з повагою, заслуговує депутат обласної ради Віктор Дмитрович Кульбако (фракція Партії регіонів). Ще з часів керівництва райрадою і райдержадміністрацією, котрі є співзасновниками нашого видання, він зберіг почуття відповідальності за долю газети, котру так чекають у кожній сільській оселі. Отож і більшістю новопридбань техніки, необхідних у роботі, завдячуємо саме йому. Ось і нещодавно, під час роботи в окрузі, він завітав до нас із новеньким кольоровим принтером.

Поспілкуватися із газетярами прибув і його колега в обласному представництві, знаний лікар-онколог Валерій Олексійович Зуб, котрий у попередні роки надавав суттєву матеріальну допомогу на пільгову передплату газети. Депутати вивчали потреби колективу, поцікавилися, чим можуть допомогти, аби районка і надалі безперебійно виходила у світ, перетнувши у січні 2012-го свій 80-річний рубіж.

Заручившись підтримкою наших обранців у подальших спільних проектах, колектив газети ніби підзарядився їх впевненістю, налаштованістю на плідну роботу, котрих так бракує нині.

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*