ЗАСІДАННЯ ФРАКЦІЇ НАПЕРЕДОДНІ П’ЯТОЇ СЕСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ VI СКЛИКАННЯ

30 вересня перед початком роботи п’ятої сесії Чернігівської обласної ради шостого скликання фракція Партії регіонів провела ранкове засідання. В ньому взяли участь 36 депутатів. Вів засідання керівник фракції Станіслав Прокопенко.

На початку засідання депутати обговорили питання, внесені на розгляд п’ятої сесії. Голова обласної ради Анатолій Мельник відповів на всі питання, які цікавили депутатів фракції Партії регіонів. Було вирішено, що наприкінці сесії, щоб не політизувати питання зі зверненням до Верховної ради щодо надання пільг ветеранам, афганцям виступить член фракції, голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС чернігівської обласної ради Валерій Зуб.

Керівник фракції Партії регіонів Станіслав Прокопенко у своєму виступі акцентував увагу депутатів на тому, що Президент України Віктор Янукович постійно наголошує на неприпустимості надалі політизації роботи органів місцевого самоврядування.

Станіслав Миколайович проаналізував роботу депутатів фракції у міжсесійний період  та підкреслив необхідність підвищення активності роботи в цей час. А також наголосив на тому, що цей період є сприятливим для формування комунікацій з виборцями.

Він також звернув увагу депутатів на такі питання, як завершення роботи щодо внесення пропозицій до проекту Положення про депутатські фракції Партії регіонів у місцевих  радах, залучення нових членів до лав партії та сплату партійних внесків.

Керівник фракції підкреслив, що за час що минув з останнього засідання фракції значно покращилася інформаційна складова роботи депутатів. «Хто працює, тому є що сказати» — наголосив Станіслав Прокопенко.

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*