У ПРИЛУКАХ ВІДКРИЛАСЬ ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ ФРАКЦІЇ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ВОЛОДИМИРА МУХИ

Ще одна громадська приймальня відкрилась у  Прилуках. Відтепер у кімнаті на першому поверсі гуртожитку агротехнічного коледжу людей вислуховуватиме помічник депутата облради від фракції Партії регіонів Володимира Мухи, закріпленого за Прилуцьким районом. Прийоми відбуватимуться щочетверга, а в кожну останню середу місяця громадяни зможуть спілкуватися безпосередньо з депутатом.

На сьогодні Володимир Муха — начальник управління МНС у Чернігівській області. Крім того, він кандидат історичних наук, доктор філософії, має юридичну, економічну, технічну вищі освіти. На Чернігівщині працює півтора роки й устиг сформувати власну думку про наших земляків як про порядних, працьовитих і чесних людей.

— Прилуччина — один із складних у політичному й соціальному плані районів. Слід гарно потрудитися, задовольнити найбільш проблемні питання жителів, — сказав у день відкриття приймальні, 4 серпня, Володимир Анатолійович.

Його команда також планує надавати безкоштовні юридичні консультації, роз’яснювати законодавчі зміни, причому здійснюватимуться й виїзні прийоми по сільських радах.

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*