ПРО МЕДИЧНУ РЕФОРМУ З ПЕРШИХ УСТ

Головним питанням, яке розглядалося на останньому засіданні Громадської ради при голові Чернігівської обласної державної адміністрації, було реформування медичної галузі області.

Реформування медичної сфери є досить болючим для суспільства, бо зачіпає інтереси багатьох людей: медиків та споживачів медичних послуг. Основна його мета — поліпшення здоров’я населення та профілактика захворювань, забезпечення рівного й справедливого доступу всіх громадян до медичних послуг належної якості. Реформування медицини — турбота не лише медиків, а й усіх гілок влади, громадськості, профспілок.

На засідання були запрошені головні лікарі Чернігівської міської лікарні №1 Андрій Жиденко, Менської центральної лікарні Петро Хомрач та сімейний лікар Олена Шолох. Вони розповіли присутнім про надання медичної допомоги на кожному з трьох рівнях.

Депутат обласної ради Петро Хомрач розповів про сучасний стан медичної галузі району та необхідності її реформування. Він підкреслив, що для реалізації реформ у галузі медицини потрібно удосконалити законодавчу базу, посилити матеріальну частину та фінансування галузі,посилити профілактичні заходи.

Члени Громадської ради активно обговорювали оптимізацію медичної галузі області. Ставилися запитання щодо зміни статусу центральних районних лікарень, скорочення чисельності медпрацівників, збільшення заробітної плати, страхової медицини тощо.

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*