«НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТЕ»

22 вересня з нагоди Дня партизанської слави та 70-ї річниці початку партизанського руху в Україні у Щорському районі пройшла низка святкових заходів.

Розпочалося свято на центральній площі міста Щорс, де було розгорнуто тематичні виставки.

На початку урочистостей відбулася церемонія передачі бойових прапорів партизанських загонів, які в роки війни діяли на території Щорського району, від ветеранів Великої Вітчизняної військовослужбовцям, які сьогодні захищають Вітчизну.

Святкові урочистості продовжилися у с. Єліне, де відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника «Партизанська сім’я» та посадка дерев у парку Слави на знак вшанування пам’яті партизанських сімей героїчного села Єлине.

Пам’ятний знак Партизанам Великої Вітчизняної війни урочисто відкрито у партизанському «Лісограді». Депутати фракції Партії регіонів на чолі з головою фракції Станіславом Прокопенко вручили ветеранам партизанського руху подарунки.
Ветерани партизанського руху з різних районів Чернігівської, Гомельської, Брянської областей привезли политу кров’ю землю з місць бойових дій партизанських загонів. Вона назавжди залишиться в «Лісограді» як символ поваги, вічної слави і вшанування пам’яті всіх, хто вів партизанську війну проти фашизму.

Учасники та гості світа ознайомилися з експонатами музейно-меморіального комплексу партизанської слави «Лісоград» та переглянули святковий концерт.

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*