НЕ ТІЛЬКИ СВЯТКУВАТИ, АЛЕ І ЛЮДЕЙ ПРИЙМАТИ

1 вересня голова фракції Партії регіонів у обласній раді Станіслав Прокопенко взяв участь у святі Першого дзвоника Семенівської гімназії № 2, одного з найбільших шкільних закладів району, відомого далеко за межами Семенівщини. У своєму вітальному слові він побажав гімназистам успішно підкорювати нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів, досягти омріяної мети.

«Впевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних серцях урожаєм мудрості та натхнення», — наголосив перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

Цього року 36 хлопчиків та дівчаток вперше сядуть за парти Семенівської гімназії № 2. Для них — першокласників — і було організовано урочисте свято Першого дзвоника з привітаннями, подарунками. Станіслав Прокопенко запросив на свято у Семенівку і відомих київських благодійників, представників Благодійного фонду «Єдиний світ».  

В День знань, з ініціативи голови правління Міжнародного фонду «Єдиний світ» Едуарда Прутніка першокласники пивничних районів Чернігівської області отримали 1400 спеціальних наборів першокласників. У них все найнеобхідніше для учнів — від олівців та фломастерів до шкільних пеналів.

Після цього голова фракції Партії регіонів у обласній раді провів прийом громадян з особистих питань у громадський приймальні.

Цього разу на прийом до депутата обласної звернулися парафіяни церкви Казанської ікони божої матери з проханням допомогти в реставрації храму, мешканці Семенівщини з допомогою про надання безкоштовного лікування та підключенням до мережі Інтернет, проведення дороги та освітлення вулиці. Як з’ясувалося, багато питань можна вирішити прямо на місці.

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*