ГРИГОРІЙ ШИШКІН: «НЕХАЙ ВАШИМ ДІТКАМ СНЯТЬСЯ СОЛОДКІ СНИ»

Народження дитини — це завжди радість. А поява на світ трьох немовлят одразу — це втричі більша радість! Так сталося в родині трубача оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ України Євгенія Омельченко. Вони з дружиною Мариною чекали на другу дитину цілих 12 років. А в результаті — трійня!

Народилися Іллюша, Аринка та Микитка 10 червня. Трохи більше місяця немовлята набирали вагу та знаходилися під доглядом лікаря. А 12 серпня їх разом з батьками та  старшою сестричкою Аліною вітав весь військово-музичний центр. Правда тихими оплесками, бо малята спали.  

Звичайно ж які урочистості без подарунків та сюрпризів? Музиканти під урочистий шепіт подарували для Іллюші, Аринки та Микитки дитячі візочки, ковдри, і такий-собі кубик-трансформер, який може бути і столиком, і стільчиком.

А щоб малята добре спали, потурбувався депутат обласної ради фракції Партії регіонів Григорій Шишкін. Вітаючи щасливу родину, він побажав їм міцного здоров’я, добробуту та злагоди. Вручаючи три маленькі ліжечка, Григорій Євгенович сказав: «Нехай Вашим діткам сняться солодкі сни. Нехай вони ростуть здоровими та щасливими».

Тож нехай малятам, сон яких так оберігав весь шумний та музичний колектив оркестру, і надалі зустрічаються лише добрі та чуйні люди, як і в перші дні життя.

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*