ГРИГОРІЙ ДАНЬКО ОПІКУЄТЬСЯ МУЗИЧНОЮ ОСВІТОЮ ШКОЛЯРІВ У БАХМАЧІ

Приємно отримувати подарунки. Ще більш приємно їх дарувати. Особливо якщо це щось особливе і вкрай необхідне. І про цю річ мріє не одна людина, а ціла школа.

Так було у Бахмачі. До Дня міста подарував депутат обласної ради фракції Партії регіонів Григорій Данько музичній школі баян. Задоволені дарунком і педагоги школи, і учні, і батьки. Адже інструмент звучить чисто, ніби підкреслюючи, що це від щирого серця дар.

Розповідає дідусь одного з учнів школи:
— У дитинстві заздрив ровесникам, хто вчився у музичній. Проте пізніше ходили сюди  і донька, і син.  Тепер освоює ноти  менший онук, на цьому наполіг дід, тобто я.  Вже на пенсії, то воджу Андрійка на заняття. Він опановує баян. Найчастіше чекаю на внука у шкільному фойє, сюди  долинають звуки  з багатьох класів. Якось звернув увагу  на приємно чисте звучання баяна, мелодія якого вирізнялась серед багатьох інших інструментів. Відчувалось, що грав не майстер, але й не новачок. Поцікавився, що то за інструмент з таким виразним тембром. Не без задоволення мені пояснили, що баян подарував школі  депутат обласної ради  Григорій Данько, урочисто вручив дзвінкоголосий інструмент ще на святкуванні  Дня визволення міста. Показали навіть фото, де  задоволені педагоги і усміхнений меценат з подарунком в руках.  Може, колись і Андрію,який на той час подорослішає,  пощастить пограти  на цьому чудовому інструменті.
А Григорію Володимировичу хочеться сказати спасибі і, як говорять, нехай не скудіє рука, що дає. Упевнений, баян тому і звучить так мелодійно, що подарований від щирого серця.

Published by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*