ГРИГОРІЙ ДАНЬКО ОПІКУЄТЬСЯ МУЗИЧНОЮ ОСВІТОЮ ШКОЛЯРІВ У БАХМАЧІ

Приємно отримувати подарунки. Ще більш приємно їх дарувати. Особливо якщо це щось особливе і вкрай необхідне. І про цю річ мріє не одна людина, а ціла школа.

Так було у Бахмачі. До Дня міста подарував депутат обласної ради фракції Партії регіонів Григорій Данько музичній школі баян. Задоволені дарунком і педагоги школи, і учні, і батьки. Адже інструмент звучить чисто, ніби підкреслюючи, що це від щирого серця дар.

Розповідає дідусь одного з учнів школи:
— У дитинстві заздрив ровесникам, хто вчився у музичній. Проте пізніше ходили сюди  і донька, і син.  Тепер освоює ноти  менший онук, на цьому наполіг дід, тобто я.  Вже на пенсії, то воджу Андрійка на заняття. Він опановує баян. Найчастіше чекаю на внука у шкільному фойє, сюди  долинають звуки  з багатьох класів. Якось звернув увагу  на приємно чисте звучання баяна, мелодія якого вирізнялась серед багатьох інших інструментів. Відчувалось, що грав не майстер, але й не новачок. Поцікавився, що то за інструмент з таким виразним тембром. Не без задоволення мені пояснили, що баян подарував школі  депутат обласної ради  Григорій Данько, урочисто вручив дзвінкоголосий інструмент ще на святкуванні  Дня визволення міста. Показали навіть фото, де  задоволені педагоги і усміхнений меценат з подарунком в руках.  Може, колись і Андрію,який на той час подорослішає,  пощастить пограти  на цьому чудовому інструменті.
А Григорію Володимировичу хочеться сказати спасибі і, як говорять, нехай не скудіє рука, що дає. Упевнений, баян тому і звучить так мелодійно, що подарований від щирого серця.

ЗУСТРІЧІ, КОТРІ ДОДАЮТЬ ОПТИМІЗМУ

Сьогодні вже нікого не здивуєш плачами у хустинку, мовляв, як сутужно ведеться установам гуманітарної сфери — бракує коштів на зарплату працівникам, а про поновлення матеріальної бази годі й говорити. Вже нині, коли за вікном жовтень, районна казна зяє пусткою, а протриматися ж треба ще три місяці року до нового бюджету.

Районна газета теж частково фінансується з місцевої скарбниці, і такі видатки традиційно у списку першочергових не значаться. Тож, зціпивши зуби, виживаємо, як можемо: до заробітків від передплати стараємося додати копійку від реклами, надання всіх можливих і супутніх видавничій діяльності послуг. Вдячно приймаємо й руку допомоги від меценатів.

Саме такого  визначення, мовленого з повагою, заслуговує депутат обласної ради Віктор Дмитрович Кульбако (фракція Партії регіонів). Ще з часів керівництва райрадою і райдержадміністрацією, котрі є співзасновниками нашого видання, він зберіг почуття відповідальності за долю газети, котру так чекають у кожній сільській оселі. Отож і більшістю новопридбань техніки, необхідних у роботі, завдячуємо саме йому. Ось і нещодавно, під час роботи в окрузі, він завітав до нас із новеньким кольоровим принтером.

Поспілкуватися із газетярами прибув і його колега в обласному представництві, знаний лікар-онколог Валерій Олексійович Зуб, котрий у попередні роки надавав суттєву матеріальну допомогу на пільгову передплату газети. Депутати вивчали потреби колективу, поцікавилися, чим можуть допомогти, аби районка і надалі безперебійно виходила у світ, перетнувши у січні 2012-го свій 80-річний рубіж.

Заручившись підтримкою наших обранців у подальших спільних проектах, колектив газети ніби підзарядився їх впевненістю, налаштованістю на плідну роботу, котрих так бракує нині.

ЗАСІДАННЯ ФРАКЦІЇ НАПЕРЕДОДНІ П’ЯТОЇ СЕСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ VI СКЛИКАННЯ

30 вересня перед початком роботи п’ятої сесії Чернігівської обласної ради шостого скликання фракція Партії регіонів провела ранкове засідання. В ньому взяли участь 36 депутатів. Вів засідання керівник фракції Станіслав Прокопенко.

На початку засідання депутати обговорили питання, внесені на розгляд п’ятої сесії. Голова обласної ради Анатолій Мельник відповів на всі питання, які цікавили депутатів фракції Партії регіонів. Було вирішено, що наприкінці сесії, щоб не політизувати питання зі зверненням до Верховної ради щодо надання пільг ветеранам, афганцям виступить член фракції, голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС чернігівської обласної ради Валерій Зуб.

Керівник фракції Партії регіонів Станіслав Прокопенко у своєму виступі акцентував увагу депутатів на тому, що Президент України Віктор Янукович постійно наголошує на неприпустимості надалі політизації роботи органів місцевого самоврядування.

Станіслав Миколайович проаналізував роботу депутатів фракції у міжсесійний період  та підкреслив необхідність підвищення активності роботи в цей час. А також наголосив на тому, що цей період є сприятливим для формування комунікацій з виборцями.

Він також звернув увагу депутатів на такі питання, як завершення роботи щодо внесення пропозицій до проекту Положення про депутатські фракції Партії регіонів у місцевих  радах, залучення нових членів до лав партії та сплату партійних внесків.

Керівник фракції підкреслив, що за час що минув з останнього засідання фракції значно покращилася інформаційна складова роботи депутатів. «Хто працює, тому є що сказати» — наголосив Станіслав Прокопенко.

ОСНОВНИМИ НАПРЯМАМИ ІНВЕСТУВАННЯ ВИЗНАЧЕНІ СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ, ІНФРАСТРУКТУРА ЧЕРНІГІВЩИНИ

23 — 24 вересня в Чернігові відбувся V Міжнародний інвестиційний форум «Чернігівщина-2011». На форумі було представлено ряд інвестиційних проектів, можливості для торговельно-економічного співробітництва, а також науково-технічний, транскордонний і туристичний потенціал Чернігівської області.

У рамках Форуму під головуванням першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Станіслава Прокопенка, народного депутата України Едуарда Прутніка та першого заступника голови обласної ради Івана Коробки відбулося засідання секції «Інвестиційний потенціал Чернігівщини в контексті реалізації Програми реформ Президента України В. Ф. Януковича».

Голова фракції Партії регіонів в обласній раді Станіслав Прокопенко ознайомив присутніх з основними положеннями Програми соціально-економічного розвитку області на 2011-2015 роки «Чернігівщина-2015. Спільний шлях до добробуту», підкреслив, що в області постійно створюються умови для залучення інвестицій і вказав, що вигідне розташування Чернігівської області, наявність розвиненої транспортної мережі, велика кількість конкурентоспроможних підприємств та значні площі сільськогосподарських угідь є основою інвестиційного потенціалу Чернігівщини.

Перший заступник голови Чернігівської обласної ради Іван Коробка наголосив, що обласний представницький орган спільно з усіма органами місцевого самоврядування Чернігівщини вбачає одним з головних напрямів соціально-економічного розвитку регіону створення сприятливого інвестиційного клімату.
Для того, щоб обговорити потенціал Чернігівської області, в залу засідань обласної ради прибуло чимало впливових персон. Серед них — народні депутати України Михайло Чечетов та Олексій Плотніков, директор департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України Едуард Шевчук, заступник керівника головного управління конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента Віталій Кулик, перший заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Ярослав Жаліло, директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко, радник директора Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Лупацій, директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський, інші відомі політичні діячі, науковці, бізнесмени, керівники управлінь облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій та їх заступники, депутати обласної ради, міські та сільські голови, представники ЗМІ.

Учасники засідання детально обговорили економічну ситуацію на Чернігівщині, динаміку її розвитку, вжиті заходи, спрямовані на залучення інвестицій в область, поділилися досвідом роботи з інвесторами та висловили пропозиції щодо стимуляції подальшого економічного зростання.

«НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТЕ»

22 вересня з нагоди Дня партизанської слави та 70-ї річниці початку партизанського руху в Україні у Щорському районі пройшла низка святкових заходів.

Розпочалося свято на центральній площі міста Щорс, де було розгорнуто тематичні виставки.

На початку урочистостей відбулася церемонія передачі бойових прапорів партизанських загонів, які в роки війни діяли на території Щорського району, від ветеранів Великої Вітчизняної військовослужбовцям, які сьогодні захищають Вітчизну.

Святкові урочистості продовжилися у с. Єліне, де відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника «Партизанська сім’я» та посадка дерев у парку Слави на знак вшанування пам’яті партизанських сімей героїчного села Єлине.

Пам’ятний знак Партизанам Великої Вітчизняної війни урочисто відкрито у партизанському «Лісограді». Депутати фракції Партії регіонів на чолі з головою фракції Станіславом Прокопенко вручили ветеранам партизанського руху подарунки.
Ветерани партизанського руху з різних районів Чернігівської, Гомельської, Брянської областей привезли политу кров’ю землю з місць бойових дій партизанських загонів. Вона назавжди залишиться в «Лісограді» як символ поваги, вічної слави і вшанування пам’яті всіх, хто вів партизанську війну проти фашизму.

Учасники та гості світа ознайомилися з експонатами музейно-меморіального комплексу партизанської слави «Лісоград» та переглянули святковий концерт.

ПРО МЕДИЧНУ РЕФОРМУ З ПЕРШИХ УСТ

Головним питанням, яке розглядалося на останньому засіданні Громадської ради при голові Чернігівської обласної державної адміністрації, було реформування медичної галузі області.

Реформування медичної сфери є досить болючим для суспільства, бо зачіпає інтереси багатьох людей: медиків та споживачів медичних послуг. Основна його мета — поліпшення здоров’я населення та профілактика захворювань, забезпечення рівного й справедливого доступу всіх громадян до медичних послуг належної якості. Реформування медицини — турбота не лише медиків, а й усіх гілок влади, громадськості, профспілок.

На засідання були запрошені головні лікарі Чернігівської міської лікарні №1 Андрій Жиденко, Менської центральної лікарні Петро Хомрач та сімейний лікар Олена Шолох. Вони розповіли присутнім про надання медичної допомоги на кожному з трьох рівнях.

Депутат обласної ради Петро Хомрач розповів про сучасний стан медичної галузі району та необхідності її реформування. Він підкреслив, що для реалізації реформ у галузі медицини потрібно удосконалити законодавчу базу, посилити матеріальну частину та фінансування галузі,посилити профілактичні заходи.

Члени Громадської ради активно обговорювали оптимізацію медичної галузі області. Ставилися запитання щодо зміни статусу центральних районних лікарень, скорочення чисельності медпрацівників, збільшення заробітної плати, страхової медицини тощо.

ЗБІРНА ДЕПУТАТІВ ОБЛРАДИ ЗДОБУЛА НА СПАРТАКІАДІ ПЕРШІСТЬ У ТУРНІРІ З МІНІ-ФУТБОЛУ. ФОТО

Спартакіада вересень 2011

У суботу, 10 вересня до Дня фізичної культури та спорту на стадіоні імені Ю.О. Гагаріна відбулася обласна спартакіада серед депутатів місцевих рад Чернігівщини, присвячена 20-річчю українського спорту.

Депутати змагалися з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу та шахів.

Депутати фракції Партії регіонів обласної ради прийняла активну участь у обласній спартакіаді серед депутатів місцевих рад Чернігівщини.

Збірна депутатів обласної ради, очолювана головою фракції Партії регіонів в обласній раді Станіславом Прокопенком, здобула першість у турнірі з міні-футболу. Велика заслуга у цьому членів фракції Партії регіонів в обласній раді голови постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Івана Чауса та найбільш ефективного воротаря змагань Івана Горохівського.

За підсумками спартакіади збірна депутатів обласної ради посіла 8 місце.
У загальнокомандному заліку перемогли спортсмени-депутати Варвинського району, друге місце посіла команда міста Чернігова, на третьому — команда депутатів Бобровицького району.

ДЕПУТАТИ ФРАКЦІЇ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ 1 ВЕРЕСНЯ ПРИВІТАЛИ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ. ФОТО

1 вересня 2011 року

Свято 1 вересня — це  день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Цей день завжди хвилюючий, адже саме з нього у кожної людини починається складний, тернистий, але водночас цікавий і захоплюючий шлях в країну знань, шлях творчого зростання, формування цілісної особистості.

Цього дня привітати учнів та вчителів до загальноосвітньої школи с. Нові Яриловичі Ріпкинського району. завітав президент депутат обласної ради Іван Петрович Чаус та подарував школі цінні подарунки.

Депутат Петро Петрович Хомрач Взяв участь у святі в Куковицькій загальноосвітній школі ІІІ рівня Куковицької сільської ради. Він вручив першокласникам подарунки від народного депутата України Едуарда Прутніка.
Цього разу свято 1 вересня у Чернігівському державному технологічному університеті було особливо урочистим. Адже у гості до студентів завітав президент України (1994-2005рр.) Л.Д.Кучма та заступник голови Чернігівської обласної ради В.В. Мельничук. Ректор університету, депутат обласної ради Сергій Миколайович Шкарлет оголосив рішення вченої ради університету про присудження Кучмі Л.Д. звання почесного професора ЧДТУ. Високому гостю було вручено диплом та урочисту професорську мантію.

1 вересня депутат обласної ради, начальник контрольно-ревізійного управління в Чернігівській області Юрій Іванович Євдокімов приймав участь в урочистих заходах з нагоди початку нового навчального року та свята Дня знань в Остерській гімназії Козелецького району. Він урочисто привітав вчителів та учнів з початком навчального року,  побажав всім міцного здоров`я та постійного прагнення до нових знань, адже вони це сила і майбутнє.

Також у святі першого дзвоника прийняли участь у закріплених районах депутати Горохівський Іван Олексійович та Чубовський Сергій Миколайович.

Одними з перших провели урочистості з нагоди Дня знань студенти та викладачі єдиного в області аграрного вузу — Ніжинського агротехнічного інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України. 31 серпня на святкування до них завітали перший заступник голови обласної ради Іван Іванович Коробка.

1 вересня, у День знань, голова обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Володимир Миколайович Хоменко побував на святі першого дзвоника у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою та виступив перед студентами магістратури історичного, фізико-математичного, філологічного, психолого-педагогічного, технологічного, хіміко-біологічного та початкового навчання факультетів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

У цей день голова обласної ради Анатолій Мельник взяв участь в урочистостях з нагоди початку нового навчального року, що відбулися в Іванівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Чернігівського району.

1 вересня голова фракції Партії регіонів у обласній раді Станіслав Прокопенко взяв участь у святі Першого дзвоника Семенівської гімназії № 2, одного з найбільших шкільних закладів району, відомого далеко за межами Семенівщини.

Завдяки депутатам фракції Партії регіонів обласної ради ще більш яскравим днем стало перше вересня і для учнів та вчителів Чернігівщини.

НЕ ТІЛЬКИ СВЯТКУВАТИ, АЛЕ І ЛЮДЕЙ ПРИЙМАТИ

1 вересня голова фракції Партії регіонів у обласній раді Станіслав Прокопенко взяв участь у святі Першого дзвоника Семенівської гімназії № 2, одного з найбільших шкільних закладів району, відомого далеко за межами Семенівщини. У своєму вітальному слові він побажав гімназистам успішно підкорювати нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів, досягти омріяної мети.

«Впевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних серцях урожаєм мудрості та натхнення», — наголосив перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

Цього року 36 хлопчиків та дівчаток вперше сядуть за парти Семенівської гімназії № 2. Для них — першокласників — і було організовано урочисте свято Першого дзвоника з привітаннями, подарунками. Станіслав Прокопенко запросив на свято у Семенівку і відомих київських благодійників, представників Благодійного фонду «Єдиний світ».  

В День знань, з ініціативи голови правління Міжнародного фонду «Єдиний світ» Едуарда Прутніка першокласники пивничних районів Чернігівської області отримали 1400 спеціальних наборів першокласників. У них все найнеобхідніше для учнів — від олівців та фломастерів до шкільних пеналів.

Після цього голова фракції Партії регіонів у обласній раді провів прийом громадян з особистих питань у громадський приймальні.

Цього разу на прийом до депутата обласної звернулися парафіяни церкви Казанської ікони божої матери з проханням допомогти в реставрації храму, мешканці Семенівщини з допомогою про надання безкоштовного лікування та підключенням до мережі Інтернет, проведення дороги та освітлення вулиці. Як з’ясувалося, багато питань можна вирішити прямо на місці.

ГРИГОРІЙ ШИШКІН: «НЕХАЙ ВАШИМ ДІТКАМ СНЯТЬСЯ СОЛОДКІ СНИ»

Народження дитини — це завжди радість. А поява на світ трьох немовлят одразу — це втричі більша радість! Так сталося в родині трубача оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ України Євгенія Омельченко. Вони з дружиною Мариною чекали на другу дитину цілих 12 років. А в результаті — трійня!

Народилися Іллюша, Аринка та Микитка 10 червня. Трохи більше місяця немовлята набирали вагу та знаходилися під доглядом лікаря. А 12 серпня їх разом з батьками та  старшою сестричкою Аліною вітав весь військово-музичний центр. Правда тихими оплесками, бо малята спали.  

Звичайно ж які урочистості без подарунків та сюрпризів? Музиканти під урочистий шепіт подарували для Іллюші, Аринки та Микитки дитячі візочки, ковдри, і такий-собі кубик-трансформер, який може бути і столиком, і стільчиком.

А щоб малята добре спали, потурбувався депутат обласної ради фракції Партії регіонів Григорій Шишкін. Вітаючи щасливу родину, він побажав їм міцного здоров’я, добробуту та злагоди. Вручаючи три маленькі ліжечка, Григорій Євгенович сказав: «Нехай Вашим діткам сняться солодкі сни. Нехай вони ростуть здоровими та щасливими».

Тож нехай малятам, сон яких так оберігав весь шумний та музичний колектив оркестру, і надалі зустрічаються лише добрі та чуйні люди, як і в перші дні життя.